Glansmispel Carré Rouge 100-120 cm (incl. aanplanten) - Photinia fraseri
Glansmispel Carré Rouge 100-120 cm: al wat meer hoogte bij aanplant
Met Photinia fraseri Carré Rouge' van 100-120 cm kies je voor een goede middenmaat met direct wat meer hoogte dan de 80-100 cm variant. De planten hebben al een mooie basis en kunnen na het aanplanten rustig verder uitgroeien en vertakken.
De Carré Rouge onderscheidt zich door de opvallende rode jonge uitloop, die mooi contrasteert met het oudere groene blad. Met 100-120 cm haal je deze kleurrijke glansmispel al met een duidelijke hoogte in de tuin, terwijl de haag zich daarna verder kan ontwikkelen.
Deze maat is daarmee een goede keuze als je wat hoger wil starten, maar de grotere plantmaten niet nodig vindt.
Meer informatie over deze haagplant vind je op de informatiepagina van de Glansmispel Carré Rouge.
De prijs is inclusief de aanplantservice
- Professioneel aanplanten van de haag
- Bemeste potgrond
- Basisbemesting
- Verse planten uit eigen kwekerij
- Verzorgingsinstructie na het aanplanten
Bij een bestelling van minimaal € 600,- en een aanplanting in ons levergebied, worden geen voorrijkosten in rekening gebracht. De beschikbare aanplant-datums vind je in de kalender en kan ook gekozen worden tijdens het bestelproces.
De verzorgingsinstructie ontvang je na het aanplanten. Hierin staat onder meer hoe en wanneer je water kan geven en wanneer welke bemesting nodig is.
Wat kost de Glansmispelhaag Carré Rouge 100-120 cm per meter?
Deze maat kost € 45,- per stuk inclusief aanplantservice. Per meter zijn 2 stuks nodig, wat uitkomt op € 90,-.
Checklist voor het aanplanten van de glansmispelhaag:Iedere tuin en situatie is natuurlijk anders en uniek. We hebben dan ook de volgende vuistregels: - Zorg dat de plantstrook (minimaal 60 cm breed) vrij is van obstakels tot een diepte van 40 cm. Denk hierbij aan eventueel bestaande beplanting, boomstronken, dikke wortels, puin of harde onderlagen (zoals korrelmix).
- Als er leidingen of kabels liggen, meld het even vooraf.
- De plantstrook en het aangrenzende terrein dienen voor de aanplant op de definitieve hoogte te liggen. Een te lage ligging van de haag ten opzichte van de rest van de tuin kan leiden tot wateroverlast en groeiachterstand.
- Er is voldoende zonlicht voor het type plant.
- Een goede waterdoorlaatbaarheid van de bodem is essentieel voor de groei van de haag. Zware grijze kleigrond is van nature minder geschikt; deze moet daarom eerst verbeterd worden voordat we kunnen planten.
- De plantensleuf graven wij uit.
|
Advies nodig?
Als je twijfelt of deze haagplant en hoogte geschikt is voor de situatie in jouw tuin of je hebt andere vragen, neem dan contact met ons op. We hebben het liefste foto's van de te beplanten plek, dan kunnen we meekijken of de plek geschikt is. Meer informatie over de bestelprocedure is ook te vinden op onze uitlegpagina 'Hoe gaat het in zijn werk'.
Terug